Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (0555) 006 0 800

Hizmet Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hizmet Sözleşmesi

www.emlakcizade.com.tr  İNTERNET SİTESİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ 

(GENEL HİZMET SÖZLEŞMESİ AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR)

Aşağıdaki metin, www.emlakcizade.com.tr sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz. 

 

 1-Şartların Kabulü : www.emlakcizade.com.tr  sitesine girmekle emlakcizade.com.tr kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 

 2-Fiyatlar:  ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır. 

 

 3-www.emlakcizade.com.tr sadece bir buluşma noktasıdır : Sitemiz, firmalar ve bireyler için bir  platform sağlamaktadır, ancak sitedeki HABER ve taleplerin doğruluğundan, sitede  duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan bir ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan işlerin   tüm sorumlulukları, bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili firmalara aittir. Üyeler ile hizmet sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan www.emlakcizade.com.tr  sorumlu değildir.

Internet üzerinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu, güncelliği veya geçerliliğini taahhüt etmediği gibi, müşterinin bu nedenle veya internet üzerinde kaybolan, değişen veya eksik iletilen bilgilerinden dolayı uğrayacağı zararlar nedeniyle hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Müsteri'nin Internet üzerinde üçüncü şahısların eylemlerinden dolayı uğrayacağı zararlardan firmamız sorumlu değildir. 

 

 4-Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında ,siteye  girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız.emlakcizade.com.tr veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde www.emlakcizade.com.tr  bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir.  bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır. 

 

 4.1-Kayıt Şartları: siteye  kaydolmanız halinde ;

 a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,

 b)üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz.

 www.emlakcizade.com.tr , bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

 

 4.2-Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : sitedeki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

a)Sahte, çalıntı olmaması,

b)Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi

c)Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)

d)Pornografi veya çıplaklık içermemesi

e)Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve

f)Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız. 

 

 5-Bize Verdiğiniz Haklar : Bize bilgilerinizi her türlü teknolojiyi kullanarak çoğaltma, dağıtma, sergileme hakkını vermiş sayılırsınız. 

 

 6-Gizlilik : www.emlakcizade.com.tr , 5. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

 

 7-Sistemin İşleyişi : www.emlakcizade.com.tr  sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

 

 8-Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : www.emlakcizade.com.tr , uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

 

HİZMET SÖZLEŞMESİ

www.emlakcizade.com.tr , ile ÜYE aşağıda belirtilen hükümler uyarınca anlaşmaya varmışlardır.

1- TARAFLAR 

1.1 emlakcizade.com.tr adına ....

1.2ÜYE  emlakcizade.com.tr  internet adresindeki üye formlarından birini dolduran ........... 

2-Tanımlar

Bu sözleşmede geçen bazı özel şartlar ve terimlerin anlamları aşağıda açıklandığı şekilde anlaşılacaktır.

Teklif sahipleri siteye üye olarak bu sözleşmeyi okuyup, içeriğini anladıklarını, ve bütün hükümlerini kabul ettiklerini gösterirler. Dolayısıyla tüm üyeler bu sözleşmenin tamamını okuduklarını, içeriğini bütünü ile anladıklarını ve bütün hükümlerini kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler. emlakcizade.com.tr gerek gördüğü durumlarda bu sözleşme maddeleri üzerinde tek taraflı olarak değişiklik yapabilir. Bunu www.emlakcizade.com.tr  adresinde yayınlayabilir. “Üyeler”  bu sitenin hizmetlerinden yararlanmayı sürdürdükleri sürece bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Üye olmak için reşit olmak, emlakcizade.com.tr tarafından istenilen kimlik bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak sunmak ön koşuldur.

SİTE- İnternet üzerinde bulunan  WEB Sitesi www.emlakcizade.com.tr  adresidir.

İŞ SAHİBİ- İşi site üzerinde yayınlanan  ve teklife sunulan kişi

ÜYE – Siteye form doldurarak üye olmuş Tüzel kişi veya şahıslar

Üyelik bilgileri- Üye tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından  üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

3-SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu sözleşme üyeler tarafından site üzerindeki işlemlerinde, tekliflerinde, tanıtım ve reklamlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, alacağı hizmetler karşılığında emlakcizade.com'a karşı sorumluluklarını ve   ödeyeceği ücretlerle bunların şartlarını düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir. 

3.1- işverenin sitede sergilenmesini ve teklif alınmasını istediği işleri emlakcizade.com.tr ın  şartlarına bağlı kalarak  her türlü medya aracını kullanarak (web siteleri, radyo ve televizyon reklamları,elektronik bülten, duyuru ve mektuplar...diğer duyuru araçları) duyurup,  bu yöntemle ilgili iş ve malzemelere bir talep yaratılmasını içerir. Talep site üzerinden internetten gelebileceği gibi, e-mail, faks, telefon ve ya direkt olarak yüz yüzede gelebilir. Üyeler sitede yayınlanan iş ve malzemelere teklif verebilir. Bu tekliflerde iş sahibinin kendi iradesi ile kabul veya ret  kararı oluşur. Tekliflerin kabul edilmesi durumunda teklif veren üye , emlakcizade.com.tr  tarafından o iş ile ilgili belirtilen hizmet bedeli tutarını,  her türlü vergi, stopaj, banka komisyon, masrafını da içerecek şekilde emlakcizade.com.tr tarafından bildirilen hesap numarasına İş sahibiyle sözleşme imzalamadan yatırmakla yükümlüdür.

3.2- Kabul edilen teklif sahibine o işle ilgili ödemesi gereken hizmet bedeli e-posta, faks , telefon veya yüz yüze görüşme sırasında belirtilir. Teklif sahibi bu bedeli ödemeden iş sahibiyle herhangi bir sözleşme imzalayamaz , işe başlayamaz, malzeme satışı yapamaz.

3.3-Teklif sahibi iş sahibiyle emlakcizade.com.tr tarafından bildirilen hizmet bedelini ödemeden işe başlarsa iş bedelinin %50 si tazminat ödemeyi baştan kabul eder.

3.4-Teklif sahibi ödeyeceği tarafından belirlenen hizmet bedelini iş sahibinden talep edemez ve teklifine yansıtamaz.

3.5- iş sahibiyle teklif sahibi arasında doğabilecek anlaşmazlıklarda taraf kabul edilemez ve sorumlu tutulamaz. 

.

4- SÖZLEŞME KAPSAMINDA VERİLECEK HİZMETLER İÇİN ÖN KOŞULLAR

Bu sözleşmenin geçerliliği ve uygulanabilirliği için aşağıdaki koşulların mevcut olması gereklidir.

4.1 Sözleşme kapsamındaki iş ve malzemeler emlakcizade.com.tr ın  yazılı onayı olmaksızın herhangi bir değişiklik yapılmamış olması ve İş Sahibinin ve teklif sahibi üyenin  verdiği bilgilerin tamamen doğru olduğu kabul edilir. Aksi takdirde tüm sorumluluk tamamen iş ve teklif sahiplerine   aittir. ÜYELER yanlış bilgiden doğan her türlü sorumluluğu bu siteye üye olmakla kabul etmiş sayılır.

4.2 ÜYELER bu siteye üye olmakla birlikte, her türlü tüketici hakkını koruyup, bu konuda yasaların getirdiği tüm zorunlulukları kabul ettiğini bir kez daha belirtmiş sayılır, TEKLİF SAHİBİ ayıplı ürününü ve hatalı imalatlarını yasaların belirttiği süre içerisinde koşulsuz geri almayı ve düzeltmeyi kabul etmiş sayılır.

4.3 emlakcizade.com.tr uygunsuz bulduğu iş ve malzeme talepleriyle üye tekliflerini tek taraflı olarak istediği anda siteden çıkartabilir. Bunun için karşı tarafa neden bildirmek zorunda değildir. Uygunsuz iş,malzeme ve teklifler kapsamına; herhangi bir kanun, tüzük veya yönetmeliği ihlal eden, açık cinsel içerikli, şiddet içeren, ayrımcılık içeren (ırkçılık, cinsiyet, din, milliyet, yaş, özürlüler...arasında), yasal olmayan, üçüncü şahıs, kişi ve kurumların telif hakkını, patentini, tescilli marka veya mülkiyet hakkını çiğneyen....vb herşey dahildir.

4.4 emlakcizade.com.tr iyi niyetli bulmadığı İş Sahibi ve Üyeleri süreli veya süresiz olarak sistem dışında bırakabilir. Bunun için karşı tarafa neden bildirmek zorunda değildir.

4.5 emlakcizade.com.tr ın hizmeti bu sözleşmede tanımlanan hizmet ile sınırlıdır. ÜYELER, hiçbir hal ve koşulda kar kaybı veya başka nedenle özel zarar talebinde bulunamaz, emlakcizade.com.tr dan herhangi bir hak talep edemezler. 

5-Fesih Hakkı

emlakcizade.com.tr, Üyelerinin işbu Sözleşme konusu sorumluluk ve yükümlülüklerini ihlal ettiğini ve/veya gereği gibi yerine getirmediğini tesbit ettiği takdirde, her zaman bir süreyle bağlı olmaksızın Sözleşmeyi tek yanlı ve tazminatsız olarak Üye'ye bildirimde bulunmak suretiyle feshetmeye ,hizmeti durdurmaya veya askıya almaya yetkilidir. 

6-Diğer Şartlar

Tarafların Tebligat Adresi

 Üye tüm tebligatlar için emlakcizade.com bildirdiği üyelik adresini kanuni ikametgah olarak kabul ettiğini beyan ile, bu Sözleşmenin akdinden sonraki adres değişikliklerini emlakcizade.com.tr internet sitesine derhal bildireceğini, bildirmediği takdirde,eski adrese yapılacak her türlü tebligatın kendilerine yapılmış sayılacağını kabul eder. İşbu sözleşme nedeniyle tarafların e-mail kullanarak birbirlerine yapacakları her türlü bildirim aynen geçerli olup, e-mail'in gönderici tarafından yollanmasından bir gün sonra karşı tarafa ulaştığı kabul edilecektir. Taraflar, bu husustaki her türlü itirazlarından peşinen feragat ederler. 


 

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri 

Bu sözleşmeden doğacak her türlü anlaşmazlıklarda ANKARA Mahkeme ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler. 

Uygulanacak Hükümler 

İşbu Sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler uygulanacak olup, bu sözleşmede hüküm bulunmayan hallerde ise; ilgili mevzuat hükümleri uygulanır. Taraflar işbu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda emlakcizade.com'ın'  kayıtları ile bilgisayar kayıtlarının H.U.M.K. 287. maddesi anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin Delil Sözleşmesi niteliğinde olduğunu, belirtilen   kayıtlarının usulüne uygun tutulduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. 

Gizlilik 

Üye ,kendisine iletilen özel bilgileri (özel bilgi; tarafların ve/veya sözlü elektronik formatta birbirlerine ilettiği her türlü ürün, teknoloji, prosedür, program, finansal bilgi ve hedefler, veri, know-how, tasarım, yazılım, müşteri listesi ve benzeri belgeleri içerir.) hiçbir şekilde başka amaçla kullanmayacak, dağıtamayacak, üçüncü kişilere aktaramayacaktır. Özel bilgiler .üye tarafından gizli tutulacak ve bu bilgilerin yetkisiz kişilerce kullanılmasını önlemek üzere her türlü güvenlik önlemleri alacaktır. Aksi taktirde doğacak zararın tazmini esastır. İşbu sözleşmenin feshi halinde dahi bu madde yürürlükte kalacaktır. 

emlakcizade.com.tr                                     ÜYE

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver!

Hemen
İlan Başvurunuzu
Yapın.

Danışmanlarımız
Başvurunuzu
İncelesin.

İlanınız
Tüm Ağımızda
Ücretsiz Yayınlansın!

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0555) 006 0 800

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.